Stay Connected & Follow us

Wpisz słowa kluczowe, aby łatwo wyszukać pożądane treści.

Czego szukasz?

Good things happen when you narrow your focus
Welcome to Conference

Write us on info@evently.com

Follow Us

  /  Aktualności

„Prawo a świadczenie usług drogą elektroniczną” – taki temat miało kolejne szkolenie w ramach Akademii Nowych Mediów AHE. Realne case study, solidna dawka fachowej wiedzy, mnóstwo pytań w trakcie i po szkoleniu – tak najkrócej można podsumować wydarzenie prowadzone przez Tomasza Michalika  z KPM KANCELARIA PAJĄK, MICHALIK RADCY PRAWNI. Zapraszamy do pobrania prezentacji pokazywanej na szkoleniu.   POBIERZ PREZENTACJĘ

25.03.2019 w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi mieliśmy przyjemność gościć Rafała i Anetę Cyrańskich z agencji FunkyMedia. Opowiedzieli oni o najciekawszych rzeczach związanych z Google Analitycs, czyli internetowym narzędziem do analizy statystyk serwisów WWW. Wszystkim, których interesują szczegóły przedstawiane w trakcie wydarzenia, zapraszamy do pobrania prezentacji. POBIERZ PREZENTACJĘ "GOOGLE ANALYTICS W PRAKTYCE"

"Instagram dla biznesu" - taki temat miało piąte z serii szkoleń Akademia Nowych Mediów AHE. Pełna aula uczestników, solidna dawka fachowej wiedzy, mnóstwo pytań po szkoleniu - tak najkrócej można podsumować wydarzenie prowadzone przez Aleksandrę Strugalską z Viral Code. Zapraszamy do pobrania prezentacji pokazywanej na szkoleniu. POBIERZ PREZENTACJĘ "INSTAGRAM DLA BIZNESU"

Kolejne, trzecie szkolenie z cyklu Akademia Nowych Mediów już za nami. Tym razem Daniel Baradziej opowiadał o nowoczesnym monitoringu internetu za pomocą narzędzia BRAND24. Spotkanie rozpoczęło się od części teoretycznej, podczas której uczestnicy dowiedzieli się dlaczego warto śledzić treści w internecie i na co zwrócić uwagę robiąc to. Kolejnym krokiem było poznanie samego narzędzia BRAND24, w tym przejście krok po kroku przez jego panel. Był też czas na sesję pytań i odpowiedzi, w ramach której rozwiewane były wszystkie niejasne kwestie. POBIERZ PREZENTACJĘ "BRAND24. NOWOCZESNY MONITORING INTERNETU" Dziękujemy wszystkim przybyłym za obecność. Do zobaczenia za tydzień, 11.03, na szkoleniu STRONA INTERNETOWA I BRANDING FIRM, które poprowadzi Piotr Byliński z agencji Reequest.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na szkolenie INBOUND MARKETING I SEO prowadzone przez Michała Winciorka i Borysa Bednarka z agencji Zenith Performance. Szkolenie odbyło się 25.02.2019 r. w największej auli Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi - uczestników było bowiem tylu, że żadna z mniejszych sal nie była w stanie nas pomieścić. Cieszy nas, że tak wiele osób jest zainteresowanych profesjonalnym rozwojem kompetencji zawodowych. POBIERZ PREZENTACJĘ "INBOUND MARKETING I SEO"